Słabe okresy po połogu

Witam, urodziłam 17 czerwca, połóg trwał 2 tygodnie i pierwszy okres miałam 18 sierpnia - trwał 1 dzień i był "malutki". Teraz mam za sobą drugi okres 28 września i trwał on prawie dwa dni i również był "malutki". Czy to normalne, że jest on taki krótki kiedy inne osoby mają krwawienia trwające kilkanaście dni?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po porodzie może dochodzić do osłabienia krwawienia miesięcznego. Sytuacja powinna powrócić do normy w ciągu najbliższych kilku cyki. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z ginekologiem.