Słabe ruchy dziecka - czy powinnam udać się do lekarza?

Witam!
Od dwóch dni ruchy mojego dziecka są słabo wyczuwalne. Mały był zawsze bardzo aktywny w ciągu dnia, a w nocy spał. Jestem w 38 tygodniu ciąży, do tej pory leczę zapalenie grzybicze pochwy, czy powinnam udać się do lekarza? Martwię się:(

Witam serdecznie,
W trzecim trymestrze ciąży warto prowadzić kartę ruchów płodu. Obserwację rozpoczyna się codziennie o 9.00 rano i kończy o 21.00. Kiedy kobieta poczuje dziesiąty ruch, wówczas na karcie odnotowuje aktualną godzinę poprzez zaznaczenie odpowiedniego kwadratu.
W dniu w którym zaobserwowano 10 ruchów kończy się obserwację i do końca dnia nie liczy się ilości ruchów płodu. Dopiero następnego dnia należy ponownie od godziny 9 rano podjąć liczenie ruchów dziecka.
Jeżeli zarejestruje się mniej niż 10 ruchów w ciągu dwóch kolejnych dni obserwacji, to należy następnego dnia niezwłocznie zgłosić się do lekarza prowadzącego ciążę.
Jeżeli jednak widzi Pani znaczącą różnicę, warto wcześniej skontaktować się z lekarzem w celu wykonane KTG.
Pozdrawiam