Słabo widoczna druga kreska na teście ciążowym a ryzyko ciąży

Miesiaczkę miałam 27.10.2013 cykle mam nieregularne 34-56dni 11.11.2013 był stosunek 19.11.na tescie blada druga kreska,wczoraj usg i pęcherzyk ciążowy11mm w nim malenka kropeczka.Dzis obrałam wynik beta hcg 9226.Co to wszystko znaczy lekarz mówił że to może nie być ciąża więc co?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki beta-hCG jednoznacznie wskazuje, że doszło do zapłodnienia. Jednak jeśli obraz w USG jest nieprawidłowy, lekarz może podejrzewać zaśniad groniasty. Wskazane powtórne badanie USG za kilka dni.