Słaby okres, ból podbrzusza i mdłości a brak ciąży

Witam, okres mam zazwyczaj co 28-31 dni.Miałam miesiączkę 2.07.13, współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia 29,07., dzień po miałam niewielkie krwawienie,a 2.08. przez ok 4 dni wystąpiła umnie tak jakby 'mała'miesiączka.zrobiłam kilka testów i za każdym razem uzyskałam wynik negatywny. Ale wciąz odczuwam ból podbrzusza , kłucie jajników oraz mdłości,a także ciągle jestem zmęczona. Wizyte u ginekologa miałam tydzień temu. Ciąży również nie potwierdzil. Co może być przyczyną ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Dzień dobry,
jeśli była Pani u ginekologa i ten wykluczył ciążę, a wykonane testy ciążowe były negatywne należy pomyśleć o innej niż ginekologiczna przyczynie dolegliwości.
Powinna zgłosić się Pani do swojego lekarza rodzinnego. Należy wykonać badanie palpacyjne brzucha, być może okaże się niezbędna także diagnostyka obrazowa - USG jamy brzusznej.
Powodów takich dolegliwości może być wiele, jednak dość częstym u młodych ludzi schorzeniem manifestującym się bólem podbrzusza, wymiotami, brakiem apetytu, ogólnym osłabieniem - jest zapalenie wyrostka robaczkowego.