Śluz podczas krwawienia miesiączkowego

Witam Chciałam zapytać co może oznaczać krwawienie miesiączkowe wraz z którym pojawił się śluz. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Śluz może być naturalną domieszką krwi miesiączkowej. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.