Śluz z dróg rodnych - co robić?

Mam prawie 11 lat. Od paru miesięcy z dróg moczowych leje mi się jakiś śluz, co to jest? Co mam z tym zrobić?
Proszę mi pomóc?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
trzeba dokładnie określić, skąd pochodzi wydzielina śluzowa. Czy z dróg moczowych czy rodnych? Biała wydzielina z pochwy znacznie wyprzedza pojawienie się pierwszej miesiączki. Jest to wydzielina fizjologiczna. Nie jest ona wówczas powodem do niepokoju. Należy zgłosić się do ginekologa, jeśli wydzielina ma nieprzyjemny zapach oraz towarzyszą jej świąd i pieczenie dróg rodnych.
Natomiast jeśli wydzielina pochodzi z dróg moczowych konieczne jest wykonanie badania moczu.
Pozdrawiam