Śluz z krwią zamiast miesiączki oraz negatywny wynik testu ciążowego

Witam. Okres spóźnił mi się 2 tygodnie, zamiast krwawienia mam raczej śluz z krwią. Mój cykl trwa 33 dni. Test ciążowy robiłam trzy dni przed planowanym okresem, 18 dni po stosunku, wyszedł negatywnie. Jaki może być powód tego dziwnego okresu ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Powodów takiej sytuacji może być wiele. Najczęściej są to wahania hormonalne. Proponuję wizytę u lekarza ginekologa by wykluczyć inne możliwości. Negatywny wynik testu z dużym prawdopodobieństwem wyklucza ciążę.