Słyszenie głosów podczas świadomych snów

Od ok pół roku slysze glosy, glownie nocą jednak nie jestem wtedy zaspana a w pelni świadoma. Od dawna slysze również swój glos wewnątrzny, mówiący co mam teraz robić. Mam jakby swój świat do którego nie dopuszczam ludzi. Pozrywałam kontakty ze znajomymi wycofalam sie spolecznie.mam dziwne natręctwa i nie wiem co moze byc tego przyczyna. Bralam leki coaxil, tracę na i pyrogen nie przynoszą jednak poprawy. proszę o porade

Mogą to być różne zespoły. Myślę, że warto skonsultować się z psychiatra. uzyska Pani szybka, pełną, profesjonalną diagnozę, a przy okazji ew. sposoby wyleczenia dolegliwości.