Smutek, leki uspokajające a depresja

jest mi wiecznie smutno boje sie niczego ! przez dlugi czas radzilam sobie z ogromnym stresem i nie wiem czy mam depresje czy nerwice biore tabletki uspokajajace czesto i mam caly czas stres i boje sie nawet pujscia do pracy choc tego po sobie nie pokazuje ale wewnatrz jestem wrakiem nic mnie nie cieszy widze wszystko na czarno zaczelam brac Velafax bez skutku ,chodzie na terapie ale bez sukcesu szkoda kasy siedze i mowie w kolko to samo i po 30m.płace, pomozcie mi prosze
ponad rok temu

Witam serdecznie, Napisałaś, że leki, które bierzesz nie są skuteczne. Radziłabym więc, żebyś porozmawiała o tym, ze swoim psychiatrą - być może warto byłoby zmienić leki. Wspomniałaś, że psychoterapia również nie przynosi efektów. Zastanów się, z czego to wynika. Czy potrafisz się otworzyć przed terapeutą? Czy może obawiasz się zmian? Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Chciałabym mieć dla Pani same dobre wiadomości...

Jednak, to Pani jest najbardziej w mocy samej sobie pomóc.
Potrzeba włożyć sporo wysiłku i zgody na pracę terapeutyczną i zgody, że to potrwa.
Bo jest to trwający proces terapeutyczny...(dla każdego indywidualnie).
Proszę nie rezygnować...
Nawet teraz, gdy nie widzi Pani sensu...

Wspieram Panią mentalnie,
irena.mielnik.madej@gmail.com