Sny o szkole u 17-latki

Witam mam pytanie od kilku tygodni nie mogę się wyspać.Do tego dochodzą sny o szkole TO JEST JAKIŚ KOSZMAR .Mam 17 lat i od września zaczęłam naukę w liceum czym jest to spowodowane.

Witam Cię,
być może Twoje samopoczucie jest spowodowane zmianami w Twoim życiu. Napisałaś, że jesteś w nowej szkole (nowi nauczyciele, koledzy), potrzeba trochę czasu do aklimatyzacji - zapewne jest to dla Ciebie teraz stresująca sytuacja. Możesz spróbować sobie odpowiedzieć na pytanie, czego najbardziej się obawiasz w związku z nową sytuacją, jakie masz sama wobec siebie oczekiwania, jakie oczekiwania mają Twoi bliscy? Jeśli trudno będzie Ci samej odnaleźć odpowiedzi na te pytania możesz porozmawiać z rodzicami, co dzieje się u Ciebie i/lub z pedagogiem szkolnym, który być może będzie mógł Ci pomóc w Twoim problemie.
Serdecznie pozdrawiam
Izabela Makowska-Trzeciak