Spadek tętna po przyjmowaniu leku Lexapro

Od 5 dni przyjmuję lek Lexapro (Escitalopram). Przez pierwsze cztery dni w dawce 2,5 mg, od wczoraj 5 mg. Zauważyłem, że tętno po południu spada do wartości 57 - 50/min. Czy jest to niepożądane działanie leku? Czy lek trzeba odstawić?

Witam. Nie ma powodów do niepokoju. Tętno jest prawidłowe i nie wiążę się z działaniem leku.