Spadki poziomu cukru we krwi

Witam. Nie mam cukrzycy ale bardzo często spada mi poziom cukru we krwi, wtedy czuję się osłabiony i raz chciałem stracić przytomność, ale jak zjem coś słodkiego to odrazu nabieram energii i poziom cukru wyrównuje się, jest w tedy w granicach 100- 101. Rafał

Być może ma Pan tzw. hipoglikemię reaktywną, z kolei insulinoma - zmiana będąca przyczyną hipoglikemii to sprawa bardzo rzadka, czasami objawy hipoglikemii mogą pojawiać się jako objawy przepowiadające cukrzycę. Proszę udać się do diabetologa, który przeprowadzi stosowną diagnostykę i zaleci dalsze postępowanie.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz