Sperma na penisie i wytrysk w ustach a możliwość zapłodnienia

czy jeśli doszło do wytrysku w ustach partnerki, a po paru godzinach znów się zbliżyliśmy (bez prezerwatywy), to czy mogłem ją zapłodnić? chodzi o to, czy plemniki z poprzedniego wytrysku mogły "przeżyć" na penisie i przedostać się do niej w trakcie kolejnego zbliżenia?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przez Pana przypadku ryzyk ciąży jak najbardziej istnieje. Plemniki bez wątpienia nie są w stanie przeżyć tyle czasu w niesprzyjających warunkach. Jeśli jednak doszło do kolejnego zbliżenia, to drugi stosunek może skutkować ciążą.