Spłycenie lordozy odcinka lędźwiowego kręgosłupa

czy to bardzo groźne schorzenie:spłycenie lordozy odc. lędźwiowego kręgosłupa,obniżenie przestrzeni miedzykręgowej,sklerotyzacja blaszek granicznych,cechy niewielkiego tyłozmyku,niewielka niestabilność trzonów odc. lędźwiowego.Cierpię na rwę kulszową-ból promieniuje od kości kulszowej do nogi-kręgosłup nie boli i mogę się schylać.

Szanowana Pani, opisała Pani wyniki badanai dodatkowego. Ważen są objawy kloiniczne, które temu towarzyszą. Przed podjęciem decyzji o sposobie leczenia sugeruję konsultację ze specjalista z zakresu nerurologii lub ortopedii. Pozdrawiam