Sporadyczny ostry ból w klatce piersiowej

Witam.Od jakiegoś czasu czuje sporadycznie ostry bol w klatce po prawej stronie.Jakby ktoś igła mnie w środku kol.Czasami jest on mocy a czasami tylko daje znać o sobie.Nie wiem czy mam się martwić?Proszę o poradę.Dziękuje i pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże kardiologiczne czy neurologiczne. Wskazane jest wdrożenie diagnostyki. Proszę udać się do lekarza.