Spore ilości krwi ze skrzepami w 4. miesiącu ciąży

Witam! Jestem w 4 miesiącu ciąży. Od wczoraj przy wypróżnianiu się zauważyłam spore ilości krwi ze skrzepami. Nic mnie nie bolało dotychczas, ani odbyt ani okolice. Dodam, że przyjmuję antybiotyk Duomox po wyrwaniu zęba (okazało się, że mam torbiel ropną). Wizytę u lekarza będę miała dopiero w poniedziałek, ale wiadomo że kobieta w ciąży martwi się o każdy szczegół.

Witaminy w ciąży

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku krwawienia z dróg rodnych wskazana jest niezwłoczna wizyta u lekarza.