Sposób leczenia niepłodności u partnerów

Mam takie pytanie czy parę z niepłodności leczy się razem czy zaczyna się od jego z partnerów.U mojego męża niby stwierdził urolog że trzeba będzie wykonać zabieg w okolicach pachwiny w celu poprawy nasienia.Podobno urolog wykrył jakąś żyłkę którą trzeba powiązać w celu poprawy nasienia.(mąż ma już dziecko z pierwszego małz.)wiec nie bardzo rozumiem po co ten zabieg czy on coś pomoże.Mi natomiast nie chce przepisać żadnych tabletek na wyregulowanie cyklu,bo chcą poczekać aż do wyników po zabie

Lek. Artur Jeliński Urolog

Uwazam ze w takich sprawac powino sie chodzic do jednego doktora lae na taki konfort moga sobie powolic nieliczni .Problem zttyze niekazdy ginekolog zajmuje androlgia , W tojmiesie znaam takie go i naogol kirujedo niego . Zylaki moga byc przyczyna poroblemow znasieniem ale czy do konca tak jest. Zycze powodzenia