Sposoby leczenia białych kropek na penisie

Witam.15 lat. Mam bowiem białe kropki. Jest ich sporo. Jakoś zawsze wydawało mi się to normalne, bowiem mam je odkąd pamiętam. Znajomy urolog , wyśmiał mnie. Powiedział ,że to nic takiego. I ,że nie muszę się martwić. Wiem tyle ,że mogą to być prosaki. Niby nic ale sama estetyka. Jest już może coś do leczenia tych plamek? Jakieś domowe sposoby, maść? Głównie boje się o reakcję partnerek. Podobne jest to do http://oi39.tinypic.com/zx9zit.jpg wygoglowane. Tylko ,że ja mam więcej troszkę ;
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Najprawdopodobniej są to zmiany typu łagodnego. Nie wymagają one leczenia ze wskazań medycznych. Powinien Pan udać się na wizytę do specjalisty dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej, który zaproponuje możliwe formy usunięcia zmian.

Witam, Takie drobne grudki to przerośnięte gruczoły łojowe. Ten defekt kosmetyczny może występować również na brzegu ust. Oczywiście nie trzeba tego leczyć niezależnie od tego jak dużo jest zmian. Na upartego można zastosować leczenie laserem w znieczuleniu miejscowym. Zabieg nie boli, trwa około 20 minut i po wygojeniu nie ma śladu po problemie. Pozdrawiam