Sposoby na skuteczne pozbycie się cellulitu

Witam, Mam 24 lata , od 14 roku zycia nie mam jelita grubego( jestem po wzjg) i zmagam sie z celluitem, jestem szczupla osoba o wadze 52 , wzrost 170. odzywiam sie zdrowo, jedyne co moge sobie zarzucic to niekiedy skusze sie na slodycze. Jak moge sie go pozbyc ? juz naprawde nie wiem,probowalam rad umieszczonych w sieci , ale niestety bezskutecznie. Moze ze wzgledu na stan choroby potrzebuje innej rady? Pozdrawiam

Cellulit jest problemem złozonym a jego leczenie opiera sie na stosowanie kilku metod równoczesnie. Wazne jest aby postawić odpowiednia diagnozę co do rodzaju i zaawansowania cellulitu dlatego prosze odwiedzić gabinet medycyny estetyczej aby lekarz mogło ocenić rodzaj cellulitu i jego stopien rozwoju i na tej podtawie dobrał odpowienia dla Pani terapię.

Witam
Z pewnością Pani choroba będzie miała wpływ na powstawanie celluilitu. Po pierwsze warto problem skonsultować z lekarzem, ocenić jakiego rodzaju jest cellulit i jaki jest stopień jego zaawansowania. najbardziej skuteczne metody leczenia cellulitu to te, które działają na różne zaburzenia obecne w tym schorzeniu, tj. wspomagają drenaż limfatyczny, redukcję tkanki tłuszczowej, usuwanie toksyn i dodatkowo ujędrniają i napinają skórę. najskuteczniejsze obecnie na rynku to nowej generacji karboksyterapia oraz fala uderzeniowa. Wspomagająco stosujemy mezoterapię antycellulitową.

Dzień dobry,

Z tym problemem należy walczyć wieloetapowo. Racjonalne odżywianie się, ruch i odpowiednio dobrane zabiegi są kluczem do sukcesu.
Bardzo dobre efekty obserwuję u pacjentów, u których wykonuję zabiegi urządzeniem Lisposhock.
Zapraszam na konsultację, a w razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska