Sposoby na usunięcie grzybiczego zapalenia pochwy

witam w jaki sposób mogłbym pozbyć sie zapalenia grzybicznego pochwy bedąc za granica ?? prosze o pomoc

Elżbieta Rhone

Witam,
w aptekach dostępne są czasem preparaty bez recepty do leczenie stanów zapalnych pochwy. Najlepiej jednak pójść do lekarza żeby to on stwierdził jaki ma Pani rodzaj zakażenia i przepisał odpowiedni lek (który zazwyczaj będzie od razu skuteczny w przeciwieństwie do preparatów sprzedawanych bez recepty).