Sposoby na zrzucenie 5 kilogramów w niedługim czasie

witam, mam 21 lat 159 wysokosci i waze 57 kg chcialabym schudnac 5 -6 kg wrocic do wagi sprzed 2 lat, za nie dlugi czas mam slub chce pieknie wygladac i tez dobrze czuc sie we wlasnej skurze

Witam,
ślub jest dobrym motywatorem do osiągnięcia celu jakim jest obniżenie masy ciała. Najlepszym sposobem zawsze jest weryfikacja czy nasz sposób odżywiania pokrywa się z wytycznymi Zdrowego Stylu Życia. Jeśli są jakieś odstępstwa zwykle to one odpowiadają za nadmiary.
Jakie to wytyczne?
1. Jedz 5 posiłków dziennie 3 główne i 2 przekąski.
2. Jedz dużo warzyw i owoce.
3. Wybieraj produkty pełnoziarniste.
4. Wybieraj chude gatunki wędlin i mięs.
5. Pij ok. 2 litrów wody dziennie.
6. Unikaj dosładzanych napojów owocowych, kolorowych i gazowanych.
7. Unikaj słodyczy i słonych przekąsek.
8. Unikaj przetworzonego jedzenia zawierającego białą mąkę, nasycone tłuszcze, cukier, sól.
9. Unikaj stresu, nie zajadaj go gdy już wystąpi.
10. Spotykaj się z przyjaciółmi towarzysko, nie tylko dla posiłków.

I na koniec: Ruszaj się!

Proszę sprawdzić, który z punktów u Pani wymaga korekty. Powodzenia.

pozdrawiam
Magdalena Kubik

Abym mogła Pani pomóc "lepiej poczuć się we własnej skórze" potrzebuję więcej informacji dotyczących sposobu żywienia, stanu zdrowia, aktywności fizycznej itp
Zapraszam na konsultację. Na stronie www.klinika-diety.pl w zakładce "umów się na wizytę" może Pani zarezerwować dogodny dla siebie termin.