Spóźniająca się miesiączka a test negatywny

Miesiączkę dostaję co 31 dni, bo mam nieregularnie, ostatnią miałam 23 października. Myślałam już, że jestem w ciąży, ponieważ okres spóźnia mi się 15 dni, ale dzisiaj 2 grudnia nie dostałam okresu.. ponieważ jestem osoba nerwową.. dużo pracuję, dużo uczę się, dużo ćwiczę.. no ale u mnie już bolą troszkę piersi.. i kręgosłup, nie zawsze mam apetyt, mimo, że kochałam się chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie wleciał do mnie... .
Czy mimo to mogę być w ciąży, a może powodem jest coś innego? Pomóż mi to!! Lekarz Aneta Zwierzchowska: Radzę zrobić test ciążowy. Rozumiem co pani odpowiadała ale zrobiłam testy ciążowe 3 raz i wynik był negatywny. Jak to mogę zrozumieć, że tak spóźnia się okres, to dlaczego...?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Miesiączkę dostaję co 31 dni, bo mam nieregularnie, ostatnią miałam 23 października. Myślałam już, że jestem w ciąży, ponieważ okres spóźnia mi się 15 dni, ale dzisiaj 2 grudnia nie dostałam okresu.. ponieważ jestem osoba nerwową.. dużo pracuję, dużo uczę się, dużo ćwiczę.. no ale u mnie już bolą troszkę piersi.. i kręgosłup, nie zawsze mam apetyt, mimo, że kochałam się chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie wleciał do mnie... .
Czy mimo to mogę być w ciąży, a może powodem jest coś innego? Pomóż mi to!! Lekarz Aneta Zwierzchowska: Radzę zrobić test ciążowy. Rozumiem co pani odpowiadała ale zrobiłam testy ciążowe 3 raz i wynik był negatywny. Jak to mogę zrozumieć, że tak spóźnia się okres, to dlaczego...?
Przyczyną mogą więc być zaburzenia hormonalne, niewykluczone że wywołane stresem i przepracowaniem. Powinna Pani udać się do lekarza, który Panią zbada. Pozdrawiam!