Spóźniająca się miesiączka i stosunki w prezerwatywie a leczenie anginy ropnej

Witam, spóźnia mi się miesiączka około tygodnia, kochałam się z moim chłopakiem za każdym razem z zabezpieczeniem (prezerwatywą) a on nigdy nie dochodził we mnie, czy w płynie który się wydziela gdy mężczyzna się podnieca są plemniki?Przyjmowałam dużą ilość antybiotyków na anginę ropną a teraz jestem w trakcie kuracji odpornościowej + cały czas stres. Mój śluz był gęsty, biały a teraz mam uczucie suchości + bolą mnie całe piersi od dołu aż po obojczyki. dlaczego się może mi się spóźniać okres?
KOBIETA ponad rok temu

wykluczenia ciąży proszę wykonać test. W przypadku ujemnego wyniku i braku miesączki konieczna konsultacja ginekologa.