Spóźniająca się miesiączka, nabrzmiałe piersi i ból głowy a wynik USG i beta-HCG
Witam. Wczoraj byłam u lekarza, miesiączka spóźnia mi się 13 dni, mam nabrzmiałe piersi, ogromny apetyt i nieziemskie bóle głowy. Od ostatnich 5/6 dni pobolewa mnie brzuch dokładnie tak samo jak podczas miesiączki. Miałam wykonane badanie USG, po ktorym lekarz stwierdził, że jest to CIĄŻA z resztą dołączam link do obrazu usg http://imageshack.com/a/img18/87/pbys.jpg . Dziś o 9 rano dostałam informację, że moj wynik beta HCG >0,1000 co ja mam myśleć? To ciąża, czy nie? O co chodzi?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Proszę zwrócić uwagę na wynik, który Pani podała, tj. HCG > (powyżej) 0,1. Domyślam się, że na wyniku jest natomiast HCG <0,1 - jeśli tak, ciąża bez wątpienia jest wykluczona. Wynik USG nie jest w tej sytuacji wiarygodny.