Spóźniający się okres a plamienie implantacyjne

Witam, moja cykle były w miarę regularne 28 dniowe ewentualnie 2-3 dni dłuższe. Ostatnie krwawienie wystąpiło 19 września i trwało do 25.5 i 6 października uprawiałam petting z partnerem w bieliżnie bez wytrysku byłam w stringach.10 października plamiłam trochę jakby krwią,a resztę to był brązowy śluz do 14.10 Czy to plamienie implantacyjne?Zrobiłam już 2testy ciążowe22 i 27.10.13 wyszły negatywne.Zyje w potwornym stresie. Mam51 kg przy163 cm nie jem zbyt dużo i ćwiczę.12 dni bez okresu to ciaza

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę jako przyczynę braku krwawienia. Wśród możliwych przyczyn braku miesiączki występują zaburzenia hormonalne czy niewłaściwa dieta. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.