Spóźniający się okres a stosunek z pękniętą prezerwatywą

Wczoraj 11-01-2014 miałam kontakt sexualny z chłopakiem. Pękła nam prezerwatywa.Dowiedzieliśmy się kiedy było po wszystkim. Chociaż uważa,że doszedł już poza mną. Ale wcześniej wydzielał się płyn z podniecenia.Okresu powinnam dostać 9-01-2014. Czasami bywa,że właśnie się spóźnia. Zawsze kiedy się spóźniał to był max tydzień, no raz zdażyło się 12 dni. A pozatym prawie zawsze reularnie

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa, jednak nie można jej jednoznacznie wykluczyć. Jeżeli okres nadejdzie w najbliższym czasie licząc od tego 11.01 oznacza to iż stosunek odbywał się w czasie dni już niepłodnych. Niemniej jednak preejakulat może zawierać plemniki zdolne do zapłodnienia i należy o tym pamiętać.