Spóźniający się okres, ból brzucha, biały śluz i nabrzmiałe piersi a wykonanie testu ciążowego

Nie zapisuje sobie kiedy dostaje i koncze miesiaczke. Skonczyla mi sie 4 badz 5 pazdziernika. Nie dostalam jeszcze okresu boje sie ze moge byc w ciazy. Mialam bole brzucha jak zawsze przed okresem. Moj sluz jest bialy, smierdzi i nie jest kleisty. Mam nabrzmiale piersi ale nie bola mnie. Nie jestem ani senna nie mam nudnosci i zadnych zachcianek. Wiec co mam zrobic ? Czekac na miesiaczke czy zrobic test ciazowy ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez wiedzy o regularności cykli mogę zaproponować tylko wykluczenie ciąży. Czasami opóźnienie okresu wynika z wahań hormonalnych, stresu lub zmęczenia.