Spóźniający się okres i częstsze oddawanie moczu

Witam!

Okres mi się spóźnia już kilka dni. Zauważyłam u siebie ogromny apetyt, którego wcześniej nie miałam, częste oddawanie moczu, senność, nudności i bardzo wrażliwe piersi.
Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Kowalska

Witam!
Opisane przez Panią objawy rzeczywiście często towarzyszą ciąży, zwłaszcza w pierwszym trymestrze. Ale wszystkie te objawy są niecharakterystyczne (tzn. mogą towarzyszyć przy innych stanach) i na tylko ich podstawie nie można stwierdzić, czy ciąża jest rzeczywiście obecna. Dlatego też by rozwiać wątpliwości proponuję wykonanie testu ciążowego lub udanie się do ginekologa.

Tutaj znajdzie Pani artykuł o objawach ciąży oraz o testach ciążowych.