Spóźniający się okres, zawroty głowy i śluz a ryzyko ciąży

Witam, ostatnią miesiączkę miałam 5 września , zawsze miałam regularne cykle. W dni płodne kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia ale to był stosunek przerywany.teraz mi się spóźnia 5dni już,2 tyg wcześniej miałam wrażliwe piersi na dotyk,zawroty głowy i temperaturę. Robiłam wtedy test wyszedł negatywny,w dniu dostania miesiączki też robiłam i negatywny,wizytę mam dopiero za 2tyg a wciąż leci mi śluz,aż mokro.pomocy!czy mogę być w ciąży?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną gdyż w preejakulacie czyli wydzielinie członka wydobywającej się przed wytryskiem mogą znajdować się plemniki. Testy ciążowe rzadko dają wyniki fałszywie ujemne w dniu spodziewanej miesiączki, mało prawdopodobne jest więc że jest Pani w ciąży. Brak miesiączki wynika raczej z zaburzeń hormonalnych, stresu czy zmiany diety.