Spóźnianie czwartego okresu po stosunku

witam,ostatni raz współzylam 3 miesiace temu . Dostalam normlane 3 okresy lecz teraz okres spoznia mi sie juz 24 dni . Test ciazowy robilam jakis tydzien temu , wyszedl niby negatywnie . Czy moge byc w ciazy ? nie mam zadnych objawow , jedyne co mnie martwi to powiekszony brzuch

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest naprawdę znikome. Ponieważ miesiączka spóźnia się 24 dni, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.