Spóźnianie się miesiączki, biały śluz i ból brzucha a ryzyko ciąży

Co mi jest? Spóźnia mi się okres,bóle brzucha, biały śluz na majtkach. Czy to może być ciąża? Nie mam żadnych mdłości
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Opisane przez Panią objawy są dość niespecyficzne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na ich podstawie postawić jakąkolwiek konkretną diagnozę. Jeśli jednak jest Pani aktywna seksualnie, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy.