Spóźnianie się okresu przez 6 dni i negatywne testy ciążowe

witam spoznia mi sie 6 dni okres ostatio przezywalam naprawde silny stres. ostatnia miesiaczka 22.05 zawsze mam co 28 dni suprawiam seks przerywany.ostatni stosunek mial miejsce 2.06 robilam 3 testy pierwszy w dzien spodziewanej miesiaczki drugi po 3 dniach i ostatni dzisiaj z samego rana wynik negaywny czy moge byc spokojna ze nie jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Testy są już wiarygodne. Najpewniej należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu (np. wspomniany stres). W razie wątpliwości proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.