Spóźnienie okresu 11 dni o guzki w pochwie

prosze o rade jutro mam wizyte u ginekologa ale czekajac na nia 2tyg jestem wykonczona nerwowo i jutrezjsza wizyta jestem przerazona wiec chodzi o to ze spoznila mi sie okres 11 dni w miedzy czasie sprawdzajac czy w pochwie jest wszystko dobrze wkladajac palbca wyczulam obok szyjki macicy na obok wejscia do niej twardy guzek a cut wyzej drugi ale taki malutki one nie rosna a nawet jeden z nich zmalal bardzo sie boje ze to cos zlego ,co to moze byc prosze o podpowiedz?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie powinna Pani niepokoić się na zapas. Bardzo trudno jest zweryfikować rodzaj zmiany w samobadaniu. Mogła Pani wyczuć po prostu ujście zewnętrzne szyjki macicy, które zmienia się w różnych fazach cyklu. Mógł być to również polip szyjki macicy. Proszę spokojnie czekać na wizytę u lekarza. Pozdrawiam.