Spóźnienie okresu i lekkie kłucie w okolicy jajnika

Dzień dobry. Jestem dość poddenerwowana, ponieważ spóźnił mi się okres jakiś tydzień ale jest od niedzieli tylko czuję jakieś kłucie w okolicy jajnika :( co to może być i czy podczas okresu można iść na badanie do lekarza?

Aleksander Ropielewski

Niestety bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie jestem w stanie udzielić Pani jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ Pani objawy są niespecyficzne. Jeżeli ból i objawy występujące obecnie u Pani są niepokojące proszę udać się do lekarza. Okres nie jest przeciwwskazaniem do badania ginekologicznego.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski