Spóźniony okres: czy to może być ciąża?

Do tej pory mialam bardzo regularne cykle, które trwały 26 dni. Dzisiaj jestem pełna obaw. 11 stycznia dostałam jak zwykle okres na 26 dzień cyklu. W dniach 17-18 stycznia współżyłam bez zabezpieczenia sądząc, że mam dni niepłodne. Następnie dostałam kolejny okres 27 stycznia. Bardzo się zdziwiłam, bo nastąpiło to szybciej niż zawsze, czyli 8 dni za wcześnie. W tym momencie okres mi się spóżnia już 2 dni. Powinnam dostać 22 lutego. Dzisiaj jest 24 luty. Czy istnieje porawdopodobieństwo ciąży? Z góry dziękuję za odpowiedź.

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznia,
Zdarza się, że kobiety będące w ciąży mają 3-4 krwawienia przypadające na czas miesiączki. Dlatego krwawienie nie wyklucza ciąży. Czasami te krwawienia są indentyczne z okresami, a czasami mają nieco inny przebieg. Powinna Pani wykonać test ciążowy.
Gdyby wynik testu ciążowego był ujemny, a kolejne miesiączki były nieregularne, konieczna będzie wizyta u ginekologa.
Pozdrawiam