Spożywanie alkoholu w dużych ilościach kilka razy w roku

Witam mam pytanie rzadko pije alkohol kilka razy w roku ale jak zaczynam to nie mam umiaru pije do nieprzytomnosci mam 25 lat prosze o jakas rade

Picie szkodliwe jest sygnałem niepokojącym ze względu na trudności w zachowaniu umiaru i stawianiu granic. Może warto skonsultować się z Ośrodkiem Terapii Uzależnień w celach diagnostycznych? Lub z psychologiem psychoterapeutą, który pomoże przyjrzeć się emocjonalnym przyczynom szkodliwego picia.