Sprawdzone odżywki dla sportowców

"sprawdzone:" odżywki dla sportowców tzn. jakie?

Każda odżywka jest suplementem diety, który nie dorównuje prawidłowo ułożonej zróżnicowanej diecie. Zdrowe racjonalne żywienie jest najlepszym sposobem przygotowywania się do zawodów oraz/ i/lub rozgrywania zawodów. Za każdym razem dieta jest inna w zależności, co uprawiamy i jakie efekty chcemy osiągnąć.

Dzień Dobry,

"sprawdzone" tzn. posiadający odpowiedni skład i jakość, wolne od substancji dopingujących i bezpieczne dla organizmu oraz zawierające substancje posiadające naukowo potwierdzone działanie na wydolność.

Pozdrawiam,
mgr dietetyki Natalia Główka
www.nutricus.pl