Spuchnięty napletek, biały nalot na penisie - jaka to choroba?

Witam serdecznie. Ostatnio uprawiałem seks z pewną dziewczyną na imprezie, bez prezerwatywy. Następnego dnia napletek spuchł, jest cały czerwony, przy ściąganiu potwornie boli (lekki ból/szczypanie czuć przy jakimkolwiek dotyku), skóra na nim pęka, zaś na żołędziu utworzyła się biała warstwa wyglądająca jak schodząca skóra, która strasznie nieprzyjemnie pachnie. W internecie szukałem informacji, co to może być i prawdopodobniej jest to rzeżączką lub grzybica. Nie jestem jednak pewien. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. Jarosław

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania nie da się udzielić odpowiedzi co jest przyczyna Pana dolegliwości. W przypadku rzeżączki zwykle wsytepują dodatkowo objawy ze strony układu moczowego (problemy z oddawaniem moczu, nieprawidłowa wydzielina z cewki).

Zachęcam Pana do wizyty u dermatologa.

W przyszłości proszę starać się pamietać o zabezpieczeniu, aby uniknąć zakażenia.

Pozdrawiam.