Środki hamujące wypadanie włosów

Witam,Mam 24 l. i od kilku lat moje włosy zaczęły się przerzedzać, gł. na czubku głowy.Miałam robione badanie hormon.:TSH, testosteron(w tym wolny),nadnercza w normie, usg jamy brzusznej ok.Mają one skłonność również do przetłuszczania się.Czy tzn. że moje wypadanie włosów uwarunkowane jest genetycznie,(mama po 60r. ma już bardzo rzadkie włosy)?Czy istnieją jakieś specyfiku które zahamowałyby wypadanie lub spowodowały odrost nowych?Czyt. że saw palmetto jest skuteczne ale na androgenowe łysienie

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

Pani dolegliwość najprawdopodobniej ma podłoże genetyczne. Jest wiele metod ale żadna nie jest najlepsza dla wszystkich. Proszę zgłosić się do dermatologa, który dobierze najodpowiedniejszą w Pani przypadku.

Pozdrawiam.