Środki wspomagające odchudzanie dla 19-latka

Dzień dobry. Czy może pan/pani polecić mi jakiś dobry środek wspomagający odchudzanie? Wiek: 19lat Wzrost: 190 Waga: 83 Planuje zacząć ćwiczyć bardzo intensywnie lecz chciałbym sie czymś wspomóc. Zastanawiałem sie np nad 2be slim. Lecz nie wiem czy tego typu środki są przeznaczone dla mężczyzn. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Absolutnie nie należy stosować żadnych środków wspomagających odchudzanie. Aktywność i dobra dieta w zupełności wystarczą, zwłaszcza w tak młodym wieku.

Witam,

Proponuję odchudzanie bez wspomagaczy. Gwarantuje, że wystarczy przejść na zdrową zbilansowana dietę i regularnie uprawiać sport aby uzyskać wspaniałe rezultaty. Wszelkiego rodzaju wynalazki są niepotrzebne. Proszę pamiętać, że wprowadzenie na rynek suplementów diety nie wymaga wcześniejszych badań klinicznych, zatem ich skuteczność rzadko kiedy jest potwierdzona. Drugą sprawą jest zasadność odchudzania w Pana przypadku. Pańskie BMI wynosi 23 (zakres norm to 18,5-24,9) więc nie wydaje mi się, żeby w ogóle odchudzanie było Panu konieczne. Pozdrawiam

Witam.Odradzałabym środki na odchudzanie dieta i ćwiczenia są wystarczające. Inną kwestią jest fakt że w Pani przypadku odchudzanie nie jest potrzebne Bmi to 23. Pozdrawiam

Witam serdecznie,

Nie polecam środków wspomagających odchudzanie. Jest Pan młoda osobą, więc przemiana materii jest szybka i bez problemy schudnie Pan stosując odpowiednio zbilansowaną dietę oraz wprowadzając aktywność fizyczną. Ważne aby jadłospis był urozmaicony i dostosowany do Pana dziennego zapotrzebowania energetycznego. dieta nie może kojarzyć się z głodówką oraz łykaniem różnych specyfików a stać się zdrowym stylem życia. Jeżeli byłby Pan zainteresowany moge pomóc w ułożeniu prawidłowej diety

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk

Witam. Nie polecam żadnych suplementów. Odpowiednio zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna są drogą do sukcesu w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Pozdrawiam.