Stały ból w lewej stronie klatki piersiowej

Witam, jestem 24-letnią kobietą. Odczuwam stałe bóle w lewej stronie klatki piersiowej. Mam wrażenie, że ból pojawia się również w lewej piersi. Czuję również, że lewa strona klatki piersiowej, jak i lewa ręka są osłabione i lekko drętwieją. Odczuwam również ból w nadbrzuszu i czuję również lekkie pieczenie w przełyku. Dosyć często "odbija" mi się po posiłku, czego wcześniej nie odczuwałam oraz mam wrażenie, że poprawił mi się metabolizm (częstsze normalne wypróżniania się). Proszę o opinię.

Gdyby nie dretwienia byłbym pewny że to żołądek, ale może jest jeszcze coś. Tak czy siak warto pobrać leki na żołądek.