Stan 37-letniej kobiety, która jest w śpiączce po pęknięciu tętniaka

witam,błagam o pomoc,kuzynka lat 37,mamusia 4 letniej dziewczynki,jest w śpiączce po peknieciu tetniaka w mózgu,nic jej n ie odsączają,gdyż zbyt duzy krwotok,czy są przypadki powrotu do zdrowia,???Czy jeśli bedzie stabilniejsza moga zaczac odsaczac tą krew?B,łagam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niestety przypadki pękniętego tętniaka są bardzo indywidualne. Powyższe pytanie należy skierować do anestezjologów z oddziału intensywnej terapii na którym znajduje się Pani kuzynka. Z pewnością wyjaśnią jakie jest postępowanie i rokowanie w jej przypadku.