Stan hcg po poronieniu

Witam.
07.10.2010 poroniłam w 6 tc. Poronienie samoistne, nie miałam łyżeczkowania. Zrobiłam wynik hcg 15.10 i wynosił 6853,0 kolejny wynik dnia 21.10 i wynosi 4902,96. Nadal krwawię.

Proszę o informacje, jak powinien spadać wynik hcg?
Pozdrawiam

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Poziom hormonu bHCG powinien spaść do zera w ciągu miesiąca od poronienia. Jeżeli nie spadnie, powinno być to powodem niepokoju i dość szybkiej wizyty u ginekologa.

Pozdrawiam serdecznie!