Stan po leczeniu raka piersi

Witam. Jestem po leczeniu raka piersi T3N2M0, potrójnie ujemny, 6cm, Ki-67 w 80%. Leczenie: Chemioterapia AT-6 cykli, operacja (kwiecień 2013) oraz radioterapia. Wyniki badania histopatologicznego po operacji: Żywych komórek nowotworowych w badanym materiale nie stwierdzono (pierś oraz 14 węzłów). Jakie są rokowania? Jak powinna wyglądać dalsza opieka lekarska? Czy wskazana byłaby rekonstrukcja piersi? Czy nie utrudniłaby diagnostyki? Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu nie jest możliwe zaplanowanie dalszego leczenia oraz określenie ewentualnego rokowania. O szczegółach dalszego postępowania proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.