Stan podgorączkowy i cukrzyca typu 1
OD pewnego czasu mam stany podgorączkowe 37,2 od god około 12.00 do god 19.00 codziennie.Wieczorem 36,6 rano też 36,6 Miałam badaną tarczycę .morfologię,mocz,ekg,boleriozę,ob,crp,usg brzucha i wszystkie badania dobre.choruję na cukrzycę typ 1,mam 34 lata,ostatnio podejrzewano że mam czerniaka na paznokciu czekając na wyniki wpadłam w nerwicę jak się zdenerwowałam to tem.wzrastała do 37,5 teraz utrzymuje się od południa do wieczora stale od 1,5 mieś.czy to nerwy?

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Badania krwi - TSH
Wahania TSH stają się coraz powszechniejsze. Czym tak naprawdę jest? TSH to skrót odnoszący się do poziomu tyreotropiny we krwi . To podstawowe badanie, gdy chcemy sprawdzić, czy tarczyca prawidłowo funkcjonuje.
Witam,
Być może opisywany stan wynika z podłoża nerwowego. Niestety nie jestem w stanie Pani podać tej przyczyny, tym bardziej, że wszystkie wyniki są w normie. Proponuję konkretnie wypocząć, wyspać się i odstresować.