Stan podgorączkowy i osłabienie

Witam, mam 24 lata i od około 2 miesięcy co jakiś czas występuje u mnie stan podgorączkowy (37,0-37,5 st). Taki stan utrzymuje sie przez kilka dni, następnie jest kilka dni spokoju i znowu. W czasie podwyższenia temperatury czuję ogólne osłabienie i rozbicie. Dziś zrobiłam badania z krwi: morfologia - wszystkie wyniki w normie, układ krzepnięcia - w normie, próby wątrobowe w normie, żelazo - w normie glukoza - w normie. Hormony płciowe i tarczycy - w normie. Odczyn Biernackiego -9 i jedyny podwyższony wynik CRP-9mg/L. Nie mam żadnych innych objawów. W jakim kierunku powinnam dalej szukać? I czy taki wynik powinien mnie niepokoić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witam!
Opisany objaw oraz niewielkie odchylenia OB oraz CRP są dość nieswoiste. W tej chwili diagnostyka może być trudna. Sytuacja ze względu na skąpe objawy oraz naprawdę niewielkie odchylenia w badaniach nie jest niepokojąca, ale warto podjąć dalszą diagnostykę. W związku z tym warto wykonać zdjęcie RTG klatki piersiowej, USG jamy brzusznej. Problem można skonsultować z doświadczonym internistą lub lekarzem chorób zakaźnych w celu rozważenia ewentualnego kierunku diagnostyki. Konieczne jest zebranie dokładnego wywiadu oraz badanie fizykalne aby można było wybrać dalszą ścieżkę diagnostyczną. Pozdrawiam serdecznie!