Stan zapalny dróg rodnych i pęcherzyk na jajniku a prawdopodobieństwo ciąży pozamacicznej

Ost. okres miałam 23.12 cykle 28d. w 22 dc czyli 13.01 byłam u gin. Miałam robione usg i cytologie. W usg wszystko ok w prawym jajniku największy pęcherzyk 14mm. 20.01 odebrałam wyniki cytologii - stan zapalny dróg rodnych. 20.01 brak okresu wiec 23 zrobiłam test i pokazały się dwie kreski. 24 zrobiłam B-HCG wynik 102.60. Niepokoi mnie fakt że gin nie zauważyła nic na usg i ten duży pęcherzyk w jajniku może wskazywać na ciążę poza maciczną? Proszę o odpowiedź bo wizytę mam dopiero 13 lutego

To około 3 tydzień ciąży po wyniku beta-hCG, więc ginekolog mógł nic nie zauważyć w USG. Pęcherzyk w jajniku raczej nie wskazuje na występowanie w tym miejscu ciąży pozamacicznej. Proszę spokojnie udać się na badanie kontrolne do ginekologa 13 lutego.