Stan zapalny po zabiegu konizacji szyjki macicy

9 września przeszłam zabieg konizacji. Wynik histopatologiczny był dobry. Gdy po 3 tygodniach zgłosiłam się do kontroli, pani doktor nie badając mnie stwierdziła, że jestem zdrowa.23 grudnia byłam u lekarza. Okazało się, że blizna nie zagoiła się prawidłowo. Widać tam jakieś krwiaki czy żylaki... No i jest oczywiście stan zapalny. Mam robić irygacje pochwy korą dębu przez dwa tygodnie a potem badanie kolposkopowe. Co może oznaczać to nieprawidłowe gojenie się? Proszę o pomoc! Aga.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie gdyż konieczne jest obejrzenie szyjki i zbadanie pacjentki. Proszę zastosować się do zaleceń lekarza który obecnie się Panią opiekuje.