Stan zapalny zatok w 6 tygodniu ciąży

Witam Jestem w 6 tyg ciąży i dopadło mnie przeziębienie (powrócił problem z zatokami-bez gorączki). Ginekolog zlecił wizytę u lekarza rodzinnego - a ten uznał że nic nie może przepisać na zatoki w tak wczesnej ciąży i pozostają mi metody domowe. Co mam zrobić? Boję sie że stan zapalny może zaszkodzić dziecku, a kilka miesięcy temu w 9 tyg ciązy ciąża obumarła. Czy rzeczywiście zdać się na metody domowe czy może są dostepne środki które zlikwidują stan zapalny? Bardzo proszę o PILNĄ odpowiedź.

Witam serdecznie. W takiej sytuacji rzeczywiście z leczeniem należy uważać. Prawdopodobnie, dopóki doputy objawy nie są bardzo niepokojące warto korzystać z dobrodziejstw natury jako podstawowej metody leczenia.