Stany chorobowe a urojenia

Witam - czyli " tworzenie " urojeń mówienie o czymś co nie miało miejsca , co nigdy się nie zdarzyło jest czymś normalnym w tych stanach chorobowych ? Dziękuje za odpowiedz , chce jak najwięcej wiedzieć o chorobie

Proszę sprecyzować swoje pytanie, o jakiej chorobie mówimy i jaki objaw jest przedmiotem zainteresowania. Urojenia i mówienie o czymś, co nie miało miejsca mogą być zupełnie różnymi stanami, w drugim wypadku niekoniecznie świadczącym o chorobie.

Dzień Dobry Panu,

Zbyt krótka... wypowiedź wraz z Pana pytaniem.
Po części odpowiadając, w stanach chorobowych pojawiają się urojenia.

Z przesłaniem tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej
aneris@op.pl